Beko ploča HIC 64402 XID EK000339180
Bez naknade
Uz naknadu za uslugu obročnog plaćanja (kartice)
749,00 KM
Cijena
635,00 KM
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Beko 5+2 godina garancije
5 + 2 godine garancije
Osnovne karakteristike
Širina 60 cm
Visina 3.7 cm
Dubina 50.5 cm
Vrsta grejne ploče Staklokeramika
Konfiguracija gorionika 4 staklokeramičke zone
Vrsta displeja Slim Touch kontrole
Broj nivoa kuvanja 9
Ukupna električna snaga 6700 W
Boja Crna
Tehnologije
Boja Crna
Dizajn
Dizajn gorionika Staklo
Okvir ploče Da
Detalji o grijnoj zoni
Broj nivoa kuvanja 9
Prednja lijeva zona Ø120 mm / 210 mm - 750 W / 2200 W
Prednja desna zona Ø160 mm - 1500 W
Zadna lijeva zona Ø140 mm - 1200 W
Zadnja desna zona Ø180 mm - 1800 W
Broj električnih zona 4
Bezbjednost
Indikator preostale toplote Da
Zaštita od prelivanja Da
Automatsko isključivanje Da
Dječija sigurnosna zaštita Da
Performanse i potrošnja
Ukupna električna snaga 6700 W
Napon 220 - 240 1N~ / 380 - 415 2N~ V
Frekvencija 50 Hz